poniedziałek, 19 stycznia 2015

071. Neverending.

Cześć! Jak się macie w ten szaro-bury poniedziałek? Bo w Krakowie taki on właśnie jest – szary, bury i w dodatku zakurzony.

W minionym tygodniu nadrabiałam trochę zaległości – zarówno pracowniczych, jak i hobbistycznych. Wyskoczyłam nawet na dwa dni do Warszawy, żeby ponarzekać na konferencji naukowej i zobaczyć się ze znajomymi ;) Poza tym uzupełniłam (prawie do końca!) mój Grudniownik, więc może wreszcie w tym tygodniu uda mi się nagrać film i pokazać go Wam w całej okazałości! Trzymajcie za mnie kciuki i nie puszczajcie! Ruszyłam też dwa pierwsze tygodnie z Project Life (jakoś szybciej idzie, kiedy pracuje się z pomocą gotowego KITu od Becky Higgins niż kiedy wycina się własnoręcznie każdą kartę ;D).


 Dzisiaj natomiast chciałabym pokazać Wam, co ostatecznie zrobiłam z turkusowo-złotym podobraziem, które pokazywałam Wam ostatnio. Zdecydowałam się na layout, co o tym sądzicie? :)


Pracę zgłaszam na wyzwanie do Szuflady :) Jest i turkus, i motyw roślinny (moje pierwsze ręcznie farbowany kwiaty), i spróbowanie czegoś nowego (bo w końcu płótno craftowe), i coś dla siebie (bo rzadko zdarza mi się robić prace z własnymi zdjęciami) :)Miłego dnia! ♥♥♥


14 komentarzy:

 1. To takie LO. Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co tu dużo mówić, wyszło pięknie :))).

  OdpowiedzUsuń
 3. No, mówiłam, żeby dać zdjęcie :-D
  Extra wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wychodzenie tak dobrze na zdjęciach powinno być zabronione...
  *zazdrość tak bardzo*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem pewna czy pijesz teraz do całości czy do mojego zdjęcia ;) Jeżeli do tego drugiego, to wytłumaczę się moim przyjacielem z Warszawy, który robi po prostu GE-NIAL-NE portretowe fotografie swoim starym analogiem ;) (To nie moja wina! :D)

   Usuń
 5. Super! Prawie go nie zakryłaś :) Świetnie zakomponowane, oszczędne... mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba :-) Dziękuję za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń