wtorek, 11 lutego 2014

047. LO: Find Your Way.

Wczoraj miałam plan, żeby pójść wcześnie spać. Wróciłam z potwornie nudnych zajęć z historii myśli politycznej, zrobiłam sobie herbatę, odpisałam na wszystkie nie cierpiące zwłoki maile i już miałam wyłączyć komputer, kiedy... No właśnie. Nie wiem, co mnie podkusiło, ale zamiast położyć się spać, poznosiłam na biurko stertę papierów i zasiadłam do scrapowania, czego efektem był pierwszy w tym roku (!!!) layout. W sumie zarzekałam się, że będę musiała kiedyś zrobić scrapa o prokrastynacji, ale wydaje mi się, że ideą robienie takiego LO jest właśnie to, że się go nie robi, tylko odkłada i odkłada ;)


Kółka to, bezsprzecznie, moje ulubione figury geometryczne, więc wreszcie podpasowały mi tematy aż dwóch (!) wyzwań. Wykorzystałam moje zeszłoroczne jesienno-zimowe zdjęcie z widokiem na ulicę Grodzką w Krakowie. Przechodzę tamtędy prawie codziennie w drodze do instytutu, a na Starym Mieście zawsze jest przecież coś do załatwienia ;)


Do pracy wykorzystałam papier od ScrapCake, ścinki papierów od Piątek13, UHK Gallery, Galerii Papieru i Lemonade oraz tekturki od 7dots studio. ...może czas zacząć bawić się gesso, maskami i mgiełkami...? ;)


Pracę zgłaszam na wyzwanie #92 Circles (Scrapki-Wyzwaniowo) oraz na Geometrical Shapes (7dots studio).Miłego dnia! ;)


3 komentarze:

  1. Love your design and layers!!!thanks for playing with us!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gorgeous layout! Love the circular layers - so inspirational! Thank you for joining the 7 Dots Studio challenge!

    OdpowiedzUsuń