piątek, 9 maja 2014

060. PL #13 #14 #15 #16.

Cześć! Jak się macie? U mnie wszystko po staremu. Nadrabiam PL z zawrotną szybkością. Jestem już TYLKO 2 i pół tygodnia w plecy ;) Tłumaczę się, że czekam na koszulki i kity od Becky Higgins, które zamówiłam sobie już jakiś czas temu, ale sami dobrze wiecie jak to jest z tymi tłumaczeniami. Ratuje mnie chyba tylko fakt, że naprawdę skończyły mi się koszulki ;)

Hi! How are you? Same old, same old for me. I’m catching up with m PL. Now I’m ONLY 2 and a half weeks late ;) I justify myself saying that I’m still waiting for the pockets and kits from Becky Higgins, which I ordered a while ago, but we all know how’s it with justifying yourselves. I really run out of pockets though.Dzisiaj pokazuję Wam zatem trzy kolejne strony z mojego PL, w których zawarłam 4 tygodnie. Czasami mam tyle pracy, że prawie nic się nie dzieje ;) Tak jak pisałam wcześniej, najgorsze miesiące do marzec i kwiecień, bo wtedy wszystkie konferencje, publikacje i odczyty. Człowiek zapomina jak się śpi ;)

Today I want to show you three more pages of my PL, which cover 4 weeks. Sometimes I have so much works to do that, apart from the work, nothing really happens ;) As I wrote earlier, the worst months are March and April, cause it’s the season of conferences, publications and lectures. One forgets how to sleep ;)


W sumie najmniej zadowolona jestem z rozkładówki wielkanocnej, bo było mało zdjęć i jeszcze mniej pomysłów, ale zdarza się ;)

All in all I’m entirely satisfied with the Easter page, cause I had just a few photos and even less ideas, but well... happens ;)


Miłego dnia! 

Have a nice day! 

4 komentarze: