czwartek, 6 marca 2014

050. LO: This Is My Story.

Cześć! Nie spodziewałam się, że tak szybko uda mi się coś stworzyć i muszę przyznać, że sama jestem trochę zaskoczona. Wszystko tak jakoś się złożyło, że w swoim papierowym bałaganie znalazłam stare zdjęcie, miałam trochę wolnego czasu, a mój przyjaciel polecił mi coś do obejrzenia. Polecił. Hm, raczej wbił mi do głowy, że KONIECZNIE muszę zobaczyć True Detective. Jak to mam w zwyczaju, włączyłam sobie pierwszy odcinek, powtarzając, że skoro to takie super, to będę sobie dozować. Tak. Oczywiście skończyło się tak, że obejrzałam całość w jeden dzień, co było do przewidzenia. Jestem zakochana po uszy w ścieżce dźwiękowej i zdjęciach :) Polecam!

Hi! I wasn’t expecting to post anything so soon and I must admit I’m a bit surprised myself. But somehow I found an old picture in my paper mess, I had a bit of free time and my friend recommended me something to watch. Well, more like he INSISTED that I must watch True Detective. So, as always, I turn on the first episode, telling myself that if it’s such a great series, I should watch only one episode a day. Yeah. Of course I happened to watch the whole series in one day, which was quite predictable. I felt in love with soundtrack... :)


Ponieważ jestem przyzwyczajona, że podczas oglądania filmów rysuję, albo scrapuję, udało mi się stworzyć LO na podstawie mapki z OUAS. Bardzo podoba mi się połączenie zielonego i złotego (chociaż to takie bardzo leprechaunowate) ;) Właśnie zdałam sobie sprawę, że ostatnio scrapuję zdjęcia ulic. Cóż, psychoanalitycy mieliby pewnie coś ciekawego do powiedzenia na ten temat ;)

As I am used to drawing or scraping while watching movies, I managed to create a LO based upon sketch from OUAS. I really love the combination of green and gold (although it’s very leprechaun-ish) ;) I just realised that lately I scrap pictures of streets. Well, I guess that psychoanalysts would have something interesting to tell about that ;)Pracę zgłaszam na marcowe wyzwanie Once Upon A... Sketch ;)

I’d like to submit this LO to the March challenge at Once Upon A... Sketch ;)


Miłego dnia! :)

Have a nice day! :)


10 komentarzy:

 1. Oj, a dlaczego to takie bardzo ładne, ja się nie bawię;)... i to jeszcze w czasie oglądania filmu(!). Podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam usilnie czekam aż oscrapujesz jedno z tych Twoich cudownych zdjęć podbiegunowych ;)

   Usuń
 2. To jest super. Kiedyś też muszę spróbować.
  Dzięki za nominację, ale nie mam tak naprawdę kogo polecić, muszę pomyśleć, może coś przyjdzie mi do głowy, ale to jak będę miała chwilkę wolnego. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah I also love True Detective and I think you have created a lovely layout here. I love the colours and the photo just my kind of photo :) Thanks for playing along with us at OUAS this month. Please also load your layout onto our OUAS FB page for another chance to win a prize.
  https://www.facebook.com/pages/Once-Upon-A-Sketch/150044095058422

  OdpowiedzUsuń
 4. This is truly gorgeous - a real treasure to look at...love how you've used those tags behind the photo, too....so glad you joined us at OUAS this month!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. I really like different streets too, why not scrap them ? :) Lovely page, thanks for playing with us at OUAS!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny jest! :-) Te kolory pięknie wyglądają razem :-)
  Dziękujemy, że wzięłaś udział w naszym wyzwaniu na OUAS w tym miesiącu :-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaintrygowala mnie niesamowicie Twoja niezwykla praca i to miejsce ! Bede wracac :) Dziekuje za wspolna zabawe na blogu OUAS!

  OdpowiedzUsuń
 8. Simply beautiful!
  Thank you for playing along at OUAS♥

  OdpowiedzUsuń